میز ناهار خوری ایران میز از لوازمی ست که می تواند در خانه بسیار مورد استفاده قرار گیرد. برخی از افراد تمایل دارند این میز را در آشپزخانه قرار دهند. اما افرادی که به دنبال خرید میز ناهار خوری کلاسیک و سلطنتی هستند بدون شک تصمیم دارند که این میز را در اتاق پذیرایی قرار دهند و مکان ویژه ای را برای آن در نظر گرفته اند. این میز ها معمولا کار دست بر روی آن ها انجام شه و از رنگ های طلایی و نقره ای که فاخر هستند بر روی میز استفاده شده است.

تخت خواب دو نفره از لوازم بسیار ضروری در خانه هر فردی است. تخت خواب ها انواع مختلفی دارند که می توان آن ها را با دکوراسیون کلی خانه ست نمود اما باید دقت کرد که فضای کافی و مناسب برای این کار وجود داشته باشد. به صورت مثال تخت خواب سلطنتی و کلاسیک فضای بسیاری را اشغال می کنند که برای خانه های کوچک مناسب نیستند. اما تخت خواب باکس دار می تواند عالی باشد زیرا فضای بسیاری قرار دادن لوازم دارد.

دانلود سریال خوب بد جلف

میز ناهازخوری

مدل میز ناهارخوری

میز ناهار خوری با توجه به دکوراسیون کلی خانه می تواند اشکال و سبک های متفاوت داشته باشد. از این رو می توان این میز را با سایر لوازم خانه و دکوراسیون کلی خانه ست نمود تا اصول چیدمان رعایت شود.

میز ناهار خوری کلاسیک و سلطنتی

این سبک برای میز ناهار خوری به این صورت است که دارای اشکال بسیار است و طرح و نقش زیبایی دارد. برای سبک سلطنتی، سبک ویکتوریایی یه کار می رود که شاخص ترین نوع دکوراسیون سلطنتی در اروپا می باشد که البته در خاورمیانه نیز بسیار از آن استفاده می شود و همچنین جنوب ایران. اما در حال حاضر طراحی این لوازم کمی به روز شده است و کمی نمای مدرن نیز به دکوراسیون کلاسیک و سلطنتی اضافه شده است.

برای تکمیل این دکوراسیون می توان لوازم اطراف میز را به سمت کلاسیک برد. از جمله لوستری که در بالای میز ناهار خوری نصب شده و یا پرده ها و ظرف های اشرافی که در اطراف میز قرار داده شده اند همگی نشان از دکوراسیونی اصیل دارد.

میز ناهار خوری کلاسیک و مدرن

این سبک که ترکیبی از ویژگی های نوین است به همراه کلاسیک می توان گفت آن جلال و شکوه را ندراد اما همچنان رگه هایی از اصیل بودن در آن دیده می شود. دلیل روی آوردن به این سبک جدید این است که در سبک قدیمی لوازم کلاسیک و سلطنتی فضای بسیاری را اشغال می کردند که برای افرادی با خانه های کوچک این موضوع چندان خوشایند نبود و بیشتر برای افرادی با خانه های بسیار بزرگ مناسب بود. از این رو ایده طراحی و ساخت این سبک از میز ناهار خوری به ذهن طراحان رسید که بسیار عالی و زیبا هم می باشد.

رنگ به کار رفته در این سبک معمولا طلایی و یا نقره ای می باشد که نشان از زیبا و تک بودن این لوازم دارد. همچنین نشان دهنده دوران ویکتوریایی در اروپا است که همه چیز مجلل و لوکس بود و رنگ طلایی نیز نشان از لوکس بودن دارد. می توانید همراه با این، قاب های تابلوهای نصب شده بر روی دیوار را نیز به رنگ طلایی در بیاورید تا هماهنگی ظریف و زیبایی را در خانه شاهد باشید. همچنین آباژورهای براق می توانند سمت دیگری از ماجرا باشند که کار را زیباتر می کنند.

تختخواب 2 نفره

انواع تخت خواب های دو نفره

تخت خواب های دو نفره ایران میز می توانند انواع مختلفی داشته باشند که بنا به سلیقه و همچنین نیاز خود می توانیم آن ها را انتخاب نماییم. به طور مثال اگر خانه ای با فضای کوچک دارید تخت خواب هایی که دارای باکس هستند می توانند بسیار کارآمد باشند اگر فضای بزرگ دارید می توانید سایر سراغ تخت های با سایز سوپر کینگ بروید. در ادامه چند مدل از تخت خواب ها را بررسی خواهیم نمود.

تخت خواب باکس دار

این تخت خواب ها در قسمت زیرین خود به جای اینکه مانند سایر تخت ها پایه داشته باشند. یک باکس دارند که درون آن خالی است و برای قرا دادن لوازم و لباس و رختخواب می تواند بسیار مناسب باشد . با این کار شما از کمترین فضا بیشتری بهره را برده اید. قاب تخت از چوب مستحکم می باشد و برای دسترسی به قسمت زیرین یک بند مخصوص تعبیه شده است. معمولا قاب چوبی مشخص نیست زیرا بر روی آن چرم و پارچه کشیده شده است.

در نهایت یک قسمت مخصوص نیز برای قرار دادن تشک تعبیه شده که می توانید در جای خود قرار دهید. تاج های این تخت خواب حالتی مدرن و اسپرت دارند تا به تم کلی تخت خواب نزدیک تر باشند. تاج ها ممکن است حتی حالت لمسه داشته باشند تا هم نرم باشند به عنوان تکیه گاه و هم زیبا.

مبل تخت خوابشو

این سبک از تخت خواب برای افرادی مناسب است که اتاق و تخت خوابی مخصوص میهمانان ندارند و فضای محدودی دارند. از این رو مبل تخت خواب شو ایران میز می تواند یک راه حال بسیار جذاب باشد. این مبل در ابعاد دو نفره می تواند بسیار عالی باشد تا فرد برای استراحت بر روی آن فضای بیشتری داشته باشد. می توانید این مبل را در اتاق خواب و یا اگر اتاق کافی ندارید در فضای پذیرایی و یا نشیمن قرار دهید.

در روز به عنوان یک مبل راحتی برای نشست و استراحت کردن از آن استفاده نمایید و در شب یک تخت خواب عالی برای استراحت میهمان خواهید داشت. می توانید حتی خودتان یک تشک اضافی که حالت فومی دارد و سبک است را نیز بر روی تخت قرار دهید تا جای استراحت میهمان کاملا مناسب و عالی شود.