افتتاحیه فیلم ماجرای نیمروز – رد خون

افتتاحیه ماجرای نیمروز ۲ – رد خون روز چهار شنبه سوم مهر ماه و تقریبا هم زمان با اکران فبلم سینمایی “پیلون” در شهر مشهد در سه سینمای این شهر “سینما هویزه” “سینما ویلاژتوریست” و “سینما اطلس” برگزار گردید. در پی روند تبلیغات این فیلم مراسم دیگری با حضور سایر بازیگران آن در تهران و در سینما آزادی که به سرگروهی همین سینما آغاز شذه مراسم با شکوه دیگری در حضور جمع کسیری از تماشاچیان برگزار گردید که عکس ها و ویدو هایی از گزارش تصویری این مراسم که یازیکران این فیلم همچون جواد عزتی و بهنوش طباطبایی در آنها حضور به عمل آورده اند به شرح زیر است:

فیلم سینمایی رد خون که قسمت ۲ این فیلم ماجرای نیمروز میباشد، روایتگر پیگیری یک پرونده نا تمام پس از ۷ سال را که در دوره زمانی پس از دفاع مقدس روایت میشود و روایت گر نفوذ سازمان مجاهدین خلق در دوره جنگ میباشد. این فیلم به کارگردانی محمدحسین مهدویان بوده و بازیگرانی چون جواد عزتی، هادی حجازی فر، محسن کیانی، بهنوش طباطبایی، هستی مهدوی و لیندا کیانی و بسیاری از بازیگران سرشناس دیگر در آن به ایفای نقش پرداخته اند و بسیاری از این بازیگران و عوامل ساخت در این مراسم حضور به عمل آورده اند که ویدو آن را در پایین همین صفحه میتوانید مشاهده کنید. سایت کافه فیلم ودیو هایی از مراسم اکران این فیلم را برای اطلاع از حال و حوای این روزهای سینمای ایران در سایت قرار داده.

پیش بینی میشود این فیلم همانند قسمت ۱ که در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر کانید در ۱۲ بخش مختلف شود و ۳ سیمرغ بلورین را از این جشمواره به خود اختصاص داده با استفبال پر شور مردم رو به رو شود و تا کنون رکورد فروش بیش از ۲ میلیارد را به خود اختصاص داده.