دانلود سریال آکتور به نویسندگی و کارگردانی نیما جاویدی که نخستین تجربه سریال‌سازی وی  بعد از ساخت فیلم سرخ پوست میباشد، هم اکنون امکان پذیر نیست؛ زیرا هنوز به مرحله پیش‌تولید نرسیده است. نگارش فیلمنامه سریال آکتور بیش از ۹ ماه است که توسط نیما جاویدی شروع شده است و همچنان ادامه دارد. این سریال به زودی و پس از دریافت مجوزهای قانونی وارد مرحله پیش تولید می‌شود.

قبل از ساخت سریال آکتور، نیما جاویدی قصد داشت که فیلم سینمایی قلعه را به تهیه کنندگی مجید مطلبی بسازد، اما با آغاز و شیوع ویروس کرونا، گروه تولید، پیش تولید آن را متوقف کردند و با توجه به اینکه وضعیت پخش و اکران در حوزه سینما مبهم بود و با پیش‌بینی ترافیک شدید اکران و احتمال پخش نامناسب در شرایط کرونا، تولید آن را به سال آینده موکول کردند. سریال آکتور دومین همکاری بین نیما جاویدی و مجید مطلبی محسوب می شود.

 خلاصه داستان سریال آکتور

با توجه به بیان روابط عمومی سریال، داستان سریال آکتور درباره زندگی پر از فراز و نشیب چند بازیگر تئاتر می باشد که به آنها پیشنهادی داده می شود. بعد از آن پیشنهاد، ماجرا های پیچیده ای در زندگیشان رخ می دهد برای دانلود سریال آکتور بصورت قانونی به لینک دانلود در همین صفحه مراجعه بفرمایید.

اتفاقاتی که درون این سریال رخ می‌دهد تماشایی است.

 درباره نیما جاویدی کارگردان و نویسنده سریال اکتور

شاید قبل از دانلود سریال آکتور مایل باشید راجع به کارگردان جوان آن بیشتر بدانید ،  نیما جاویدی متولد ۱۰ اسفند ۱۳۵۸ می باشد که فارغ التحصیل مهندسی مکانیک است و در سینمای ایران مشغول فیلم‌نامه‌نویسی و کارگردانی می باشد. نیما جاویدی با ساخت فیلم های کوتاه و مستند از سال ۱۳۷۸ فعالیت خود را آغاز کرده و نخستین فیلم سینمایی او ملبورن است. جاویدی تاکنون موفق به دریافت جوایز زیادی شده است که در زیر به برخی از آنها اشاره می کنیم.

 • در سال ۱۳۹۸ شمسی، برنده سیمرغ بلورین بهترین فیلمنامه از سی و هشتمین دوره جشنواره فیلم فجر برای خورشید.
 • در سال ۱۳۹۷ شمسی، برنده جایزه ویژه هیئت داوران (سیمرغ بلورین) از سی و هفتمین دوره جشنواره فیلم فجر برای سرخپوست.
 • در سال ۲۰۱۵ میلادی، برنده جایزه بهترین فیلم از نگاه تماشاگران از فستیوال فیلم‌های ایرانی جین سیسکل شیکاگو برای ملبورن.
 • در سال ۲۰۱۵ میلادی، برنده جایزه بهترین فیلم از نگاه انستیتو ملی زبان و مطالعات شرقی فرانسه برای ملبورن.
 • در سال ۲۰۱۵ میلادی، برنده جایزه هیئت داوران از جشنواره فیلم های آسیایی وزول فرانسه برای ملبورن.
 • در سال ۲۰۱۵ میلادی، برنده جایزه بهترین فیلم از نگاه تماشاگران از جشنواره آرس لهستان برای ملبورن.
 • در سال ۲۰۱۴ میلادی، برنده هرم طلایی بهترین فیلم از جشنواره فیلم قاهره برای ملبورن.
 • در سال ۲۰۱۴ میلادی، برنده جایزه بهترین کارگردانی از جشنواره فیلم گیخون برای ملبورن.

و….

 عوامل تولید و ساخت

 

مطمئنا خیلی از طرفداران دانلود سریال آکتور آنرا بخاطر نوید محمد زاده دوست خواهند داشت . تمامی عوامل و ساخت سریال آکتور هنوز به طور قطعی اعلام نشده اند و بعد از پیش تولید آن اعلام می شوند ولی تا آن جایی که مشخص است، این سریال به کارگردانی نیما جاویدی، تهیه کنندگی مجید مطلبی، نویسندگی نیما جاویدی و مجید مجیدی می باشد و همانطور که از عکسی که در صفحه رسمی سریال آکتور منتشر شده است، می توان حدس زد که اولین بازیگر آن به طور قطعی، نوید محمدزاده میباشد. نوید محمدزاده یک بازیگر سرشناسی است که متولد ۱۷ فروردین سال ۱۳۶۵ در تهران می باشد. نقش آفرینی نوید محمدزاده در فیلم عصبانی نیستم باعث تحسین او توسط بسیاری از منتقدین شده است. ایشان تا به امروز دو بار سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل مرد در جشنواره فیلم فجر را دریافت کرده است و فیلم ها و سریال هایی مثل سرخپوست ، ابد و یک روز ، سریال قورباغه و … را در کارنامه خود دارد. علاوه بر آن موفق به دریافت تندیس بهترین بازیگر مرد جشن حافظ شده است.

 حواشی و اخبار سریال آکتور

 • نوید محمدزاده که به عنوان اولین بازیگر سریال اکتور معرفی شده است، بعد از سریال ایرانی قورباغه دومین تجربه او در شبکه نمایش خانگی محسوب می شود.
 • نیما جاویدی و مجید مجیدی در مقام فیلمنامه نویس، فیلم خورشید را که نماینده سینمای ایران در اسکار ۲۰۲۱ است را نیز نوشته اند.
 • در اواخر سال ۱۳۹۸ نیما جاویدی و مجید مجیدی قصد داشتم که فیلم ‌قلعه را بسازند اما به خاطر شیوع ویروس کرونا تولید آن متوقف شد.
 • سریال آکتور دومین همکاری جاویدی و مطلبی بعد از ساخت فیلم سرخ پوست می باشد.