اولین سریال مسعود کیمیایی، کارگردان مشهور سینمای ایران قرار است از روی اقتباس رمانی به نام جسدهای شیشه ای به روی نمایشگرهای خانگی برود. داستان از جایی شروع می‌شود که ثریا حقیقتی را برای کاوه فاش می‌کند. ثریا می‌گوید که رحیم قصد دست درازی به او را داشته است و او به همین دلیل پدر کاوه را کشته است. اکنون ثریا تصمیم گرفته تا فرار کند … . امکان دانلود سریال جسدهای شیشه ای با لینک مستقیم سرعت بالا و اینترنت نیم بها برای شما عزیزان در همین صفحه فراهم شده است.  در ادامه با معرفی سریال جسدهای شیشه ای با ما همراه باشید.

دانلود سریال جسدهای شیشه ای

سریال جسدهای شیشه‌ای اولین سریال ساخته شده توسط کارگردان مشهور مسعود کیمیایی است. کیمیایی این سریال را از روی رمانی که خود وی در سال ۱۳۸۰ به چاپ رساند، تولید کرده است. تا کنون این کتاب بیش از چندین بار تجدید چاپ شده  و توانسته نقدهای مثبت زیادی دریافت کند. همچنین نظر بسیاری از منتقدین هنر به این رمان مثبت بوده است. بنابراین باید منتظر ماند و دید کیمیایی آیا می‌تواند از رمان تاثیر گذار خود سریال جسدهای شیشه ای را نیز به اثری ماندگار و جالب توجه تبدیل کند. شما می‌توانید از در زمان تاریخ رسمی انتشار این سریال، قسمت اول این فیلم را از همین صفحه دانلود نمایید.

خلاصه داستان

هنوز اطلاعات کاملی درباره اولین سریال کیمیایی منتشر نشده است. البته این مجموعه قرار است به صورت اقتباسی از رمان نوشته شده توسط کیمیایی با همین نام منتشر شود. این رمان که در ژانر عاشقانه سیاسی نوشته شده است توانسته نقد مثبت کارشناسان را در پی داشته باشد.

این سریال در ژانر سیاسی عاشقانه و اجتماعی است و به طور خلاصه داستان نابودی بورژوازی ملی، شکست دکتر مصدق و رشد بورژوازی را به تصویر می‌کشد. در این سریال مخاطب با چند جریان مختلف مواجه خواهد شد و سریالی چند لایه را رو در روی خود خواهد دید. یکی از جنبه‌های این سریال رویکرد سیاسی مردم و حکومت در زمان مربوط به سریال است.

سریال جسدهای شیشه ای ، با هنرمندی کاراکتری مانند کاوه، که هنوز بازیگر آن مشخص نیست، پیش خواهد رفت. کاوه پس از مرگ مادرش اکنون با پدرش رحیم و دختر نامادری خود یعنی ثریا در حال زندگی کردن است. داستان از جایی شروع می‌شود که ثریا حقیقتی را برای کاوه فاش می‌کند. ثریا می‌گوید که رحیم قصد دست درازی به او را داشته است و او به همین دلیل پدر کاوه را کشته است. اکنون ثریا تصمیم گرفته تا فرار کند …

امکان دانلود سریال جسدهای شیشه ای بصورت کاملا قانونی با لینک پرسرعت و اینترنت نیم بها در همین صفحه برای شما آماده شده است.

با وجود اطلاعات و آمار کمی که از اولین نمایش خانگی مسعود کیمیایی موجود است، باید منتظر یک مجموعه سیاسی عاشقانه باشیم. با توجه به بازخورد مثبت رمان جسدهای شیشه ای و همچنین کارنامه نسبتا مناسب کیمیایی در امر کارگردانی باید منتظر ماند و دید که آیا این سریال می‌تواند ادامه‌ی موفقیت های این کارگردان بزرگ سینمای ایران و البته در سبک سریالی باشد؟

عوامل تولید و ساخت سریال جسدهای شیشه ای

  • کارگردان : مسعود کیمیایی
  • نویسنده : میترا عرفانی، پیمان شیرخانی
  • تهیه کننده : هومن کبیری، جواد نوروز بیگی
  • کاراکترها : کاوه، طاووس، طلعت، طاهر، علی خان وقار سلطانی، رحیم، سروش، رضا، ثریا، احمد، میرزا اسدالله مبشر انشایی، آباجان، نعیم

بازیگران سریال جسدهای شیشه ای ساخته مسعود کیمیایی

تاکنون اطلاعات زیادی درباره بازیگران این سریال ایرانی منتشر نشده است. بنابراین نمی‌توان با قطعیت هنرمندانی که برای ساخت این فیلم همکاری خواهند کرد را شناسایی کرد. باید زمان داد و منتظر ماند و دید که آیا کیمیایی برای ساخت اولین سریال خانگی خود از هنرمندان قبلی مجموعه‌های سینمایی خود استفاده می‌کند یا ستارگان جدیدی را برای اجرای نقش‌های این سریال در نظر گرفته است.

بررسی سریال 

دانلود سریال جسدهای شیشه ای و تماشای این فیلم می‌تواند برای هر شخصی که با آثار مسعود کیمایی آشنا است وسوسه انگیز باشد. کیمیایی نشان داده که در ساخت فیلم سلیقه و نبوغ خوبی دارد و این را در چندین فیلم سینمایی خود به خوبی به عرصه ظهور گذاشته است. شروع این پروژه از سال ۱۳۹۸ کلید خورد اما تاکنون اطلاعات زیادی از باب این فیلم منتشر نشده است. متاسفانه هنوز بازیگران، محل فیلمبرداری، عوامل ساخت و بسیاری از موارد دیگر این فیلم مشخص نشده است و شاید زود باشد که بخواهید درباره آن نظری بدهید، اما با توجه به کارنامه کیمیایی در دنیای هنر باید این سریال اثر خوبی باشد.

بنابراین باید منتظر ماند و صبور بود تا اولین قسمت این سریال منتشر شود تا از اولین سریال این کارگردان که در ژانر عاشقانه سیاسی نیز تولید خواهد شد، رونمایی شود.

حواشی و اخبار سریال جسدهای شیشه ای

اولین بار سال ۱۳۹۸ بود که مشخص شد مسعود کیمیایی قرار است اولین سریال خود را تولید کند. هنوز اخبار موثقی درباره این سریال وجود ندارد و باید برای اطلاع از ستارگان و سایر اطلاعات این فیلم منتظر ماند.

جالب است بدانید که این سریال اقتباسی از کتاب مسعود کیمیایی است که در سال ۱۳۸۰ به چاپ رسیده است. این رمان که در ژانر عاشقانه سیاسی است توانسته نگاه‌های مخاطبان را جذب کند. به همین دلیل بسیاری از خوانندگان این کتاب بی صبرانه در انتظار انتشار این فیلم هستند.

بسیاری از کاربرانی که رمان جسدهای شیشه ای را مطالعه کرده‌اند، توانسته اند شخصیت های این سریال را بر ملا کنند. به نظر می‌رسد کاراکترهای این سریال کاوه، طاووس، طلعت، طاهر، علی خان وقار سلطانی، رحیم، سروش، رضا، ثریا، احمد، میرزا اسدالله مبشر انشایی، آباجان، نعیم هستند که همگی در رمان نوشته شده توسط کیمیایی نقش دارند.

در حالی که بسیاری از خبرگزاری پیش بینی کرده بودند که این سریال کیمیایی به تهیه کنندگی نوروز بیگی است، اما اختلاف این دو کارگردان و تهیه کننده سینمای ایران در جشنواره ۳۸ فیلم فجر، ادامه ساخت این سریال را با چالش‌هایی روبرو کرده است. به همین دلیل بسیاری از طرفداران فیلم‌های مسعود کیمیایی که منتظر ساخت اولین سریال این کارگردان بودند، اکنون در نگرانی به سر می‌برند.

تاریخ پخش و دانلود سریال جسدهای شیشه ای

مسعود کیمیایی و اولین سریال

مسعود کیمیایی طی صحبت‌های خود پروژه ساخت اولین سریال خود را تایید نموده است. اما تا کنون اطلاعات دقیقی از تاریخ انتشار و زمان دقیق دانلود سریال جسدهای شیشه ای مشخص نیست. باید صبر کرد و دید چه موقع کیمیایی قصد دارد تا این سریال را برای مخاطبین ضبط و به روی نمایش‌های خانگی ببرد. البته هنوز پیشرفت کمی از آغاز این سریال مشاهده شده است و احتمال دارد که مدت زمان زیادی طول بکشد تا این سریال به پخش سراسری برسد.

اولین سریال مسعود کیمیایی، کارگردان فیلم مشهور کشور و سازنده فیلم‌های معروفی مانند قیصر، رضا موتوری، گوزن ها تا فیلم اخیرا منتشر شده‌ی خون شد، قرار است که به صورت اقتباسی از کتاب نوشته شده توسط خود وی به روی پرده‌های نمایش خانگی برود. همانطور که گفته شد اطلاعات جامع و زیادی درباره این سریال در دسترس نیست و هنوز کیمیایی صحبت زیادی درباره این سریال نکرده است، اما با توجه به رمان نوشته شده توسط این کارگردان باید منتظر یک سریال سیاسی، اجتماعی و عاشقانه ماند.