اگر شما هم از جمله افرادی هستید که علاقه ی زیادی به تماشای سریال ایرانی دارید پس در این متن ما را همراهی کنید تا در رابطه با سریال خون خورده که ژانر آن نیز تاریخی و سبک آن زندگی نامه است صحبت کنیم. اکثر افراد از تماشای سریال های تاریخی خسته نمی شوند بلکه علاقه ی زیادی به آنها نشان می دهند. اگر شما از این دست افراد هستید پیشنهاد میکنیم بعد از دیدن دانلود سریال خون خورده با عزیزان تان این سریال را مشاهده نمایید. اما قبل از دانلود این متن را بخوانید تا در رابطه با سریال اطلاعاتی به دست آورید.

 

دست اندرکاران سریال خون خورده ساخته علی سرابی

سریال خون خورده در سال ۱۴۰۰ توسط کارگردان آن به نام علی سرابی ساخته شده است. علی سرتیپی نیز تهیه کنندگی این سریال را به عهده دارد.. اما اثرگذارترین فرد در یک سریال نویسنده ی آن است. سریال خون خورده را می توانید در شبکه ی نمایش خانگی تماشا کنید. اما اگر در رابطه با بازیگران این سریال کنجکاو شده اید باید بگوییم افراد مشهوری از جمله امیر جدیدی را در این سریال خواهید دید.

اما در رابطه با دیگر بازیگران به علت این که سریال هنوز در مراحل قبل از تولید است اطلاعات دقیقی منتشر نشده است. به محض دریافت اطلاعات دقیق در رابطه نام آنها را اطلاع رسانی و در همین متن اضافه خواهیم کرد.

مهدی یزدانی خرم نویسنده ی رمان های مشهوری است. یکی از رمان های این شخص خون خورده نام دارد. تهیه کننده ی این سریال ایده ی ساخت آن را از روی رمان خون خورده گرفته است. اما پس از مطالعه ی رمان امکان ساخت آن را نداشته است. علی سرتیپی باید قبل از کارگردانی حق ساخت رمان خون خورده را از انتشارات آن خریداری می کرد که پس از توافق در رابطه با خرید آن از انتشارات چشمه اقدام به ساخت سریال کرد.

علی سرابی قبل از این سریال در تئاتر تحت عنوان بازیگر و همچنین کارگردان فعالیت داشت. وی برای اولین بار همراه با این سریال قدم در عرصه ی کارگردانی به صورت تصویری گذاشت.

پیشنهاد میکنیم دانلود سریال خاتون رو هم از دست ندید.

خلاصه داستان سریال خون خورده ساخته علی سرابی

اطلاعاتی که در رابطه با این سریال منتشر شده حاکی از این است که افراد اصلی این سریال برادرانی هستند که در چند دهه ی اخیر زندگی می کردند. تعداد برادران ۵ نفر است. درست است که در ابتدا گفتیم این سریال تاریخی است اما به تاریخ معاصر ارتباط دارد. در این سریال به این ۵ برادر لقب سوخته داده شده است و در رابطه با شهرهای مختلف در آن صحبت شده است. که هر کدام از این ۵ نفر با وجود این که در جاهای مختلفی هستند اما شرایطی مشابه هم برایشان پیش می آید برای دانلود سریال خون خورده با کیفیت عالی و بصورت قانونی به لینک دانلود در همین صفحه مراجعه فرمایید.

 

بازیگر نقش اول 

بازیگر نقش اول سریال خون خورده امیر جدیدی نام دارد. وی بازی در کارهای تنگه ابوغریب و عرق سرد را به خوبی انجام داده است. به دلیل نقش آفرینی خوبی که در این فیلم ها داشته در جشنواره ی فیلم فجر برنده ی جایزه شده است. جایزه ای که در سی و ششمین دوره ی جشنواره به او تعلق گرفته سیمرغ است که تحت عنوان بهترین بازیگر مرد به وی اهدا شده است.

دانلود سریال خون خورده ساخته علی سرابی

اگر به دنبال گذراندن اوقات خود هستید می توانید به تنهایی، همراه با خانواده و یا همراه با دوستان خود اوقات مفرحی را با تماشای سریال رقم بزنید. شما توقع دارید سریال را از سایتی دانلود کنید که هم دردسری در رابطه با نحوه ی دانلود نداشته باشید. و هم این که بتوانید آن را با هر کیفیتی که مد نظر دارید دانلود کنید و نکته ی دیگر این که ان سایت تمام قسمت های سریال از ابتدا تا پایان آن را بگذارد.

ما به شما سایتی معرفی می کنیم که می تواند تمام خواسته های شما را مرتفع سازد. پیشنهاد می کنیم به سایت کافه فیلم مراجعه کنید قسمت جستجو در سایت را پیدا کنید. عنوان دانلود سریال خون خورده را وارد کنید. سپس قسمت های سریال برایتان ظاهر می شود و می توانید با کیفیت انتخابی آن را دانلود کنید.

اما اگر در رابطه با تاریخی که این سریال در شبکه ی نمایش خانگی پخش می شود سوال دارید باید بگوییم هنوز زمان مشخصی اعلام نشده است. برای این که بتوانید به محض انتشار از تاریخ آن اطلاع پیدا کنید به شما پیشنهاد می کنیم تا صفحه ی ما را به عنوان بوکمارک علامت بزنید. در این صفحه اطلاعات لازم را درج می کنیم. همچنین بخشی از سایت کافه فیلم به درج نظرات شما تماشاگران اختصاص داده شده است.

بهتر است در صورت امکان پس از مشاهده ی سریال مورد نظر دیدگاهتان را در آن قسمت بنویسید تا بتوانید به بقیه نیز تجربه ی خود را از تماشای آن انتقال دهید. امیدواریم از دانلود این سریال راضی و پس از تماشای آن حداکثر لذت را برده باشید.

خبرها و حاشیه ها

کارگردانی این سریال به عهده ی علی سرابی بوده که در این سریال امیر جدیدی را به عنوان بازیگری که اصلی ترین نقش را ایفا می کند معرفی کرده است. کارگردانی سریال خون خورده توسط علی سرابی تجربه ی اولیه ی او در زمینه ی شبکه ی نمایش خانگی است.

اصلی ترین قسمت هر پروژه را به سرمایه گذاری آن ارتباط می دهند. هرچقدر سرمایه گذار قوی تر عمل کند سریال نیز بیشتر مورد توجه مخاطبین قرار می گیرد. رمان خون خورده تاکنون چندین مرتبه چاپ شده و با اقبال خوانندگان مواجه شده است.

علی سرتیپی در این سریال دو نقش دارد. یک نقش وی تهیه کنندگی سریال را به عهده دارد و نقش دیگرش سرمایه گذاری در این سریال است. علی سرتیپی با همکاری انتشارات چشمه سعی دارد سریالی را با استفاده از بازیگران درجه یک بسازد که مانند کتاب آن مورد توجه قرار بگیرد.

علی سرابی در زمینه ی تئاتر هم بازیگری و هم کارگردانی را تجربه کرده است. اما در زمینه ی سینما و کارگردانی سینما تاکنون هیچ فعالیتی نداشته است. بنابراین سریال خون خورده اولین فعالیت وی در شبکه ی نمایش خانگی محسوب می شود. علاوه بر این امیر جدیدی هم تاکنون در هیچ سریال مربوط به شبکه ی نمایش خانگی فعالیتی نداشته است. و این اولین فعالیتش محسوب می شود.